Housing and Communities Committee


17 May 2017 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 13 of 13 members/vacancies that match search criteria
Scottish Conservative and Unionist Party
Councillor Frank Smith Member 31/08/2021 - current
Scottish Conservative and Unionist Party
Councillor Colin Stewart Member 16/12/2020 - current
Scottish National Party
Councillor Richard Watters Member 20/06/2018 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information