Perth & Kinross Council

View Outside Body

  • General
  • Outside Body Appointees
Name:
Perth City Development Board
Start Date:
08/05/2012
Address:
Name
Mrs Gillian Taylor, Head of Democratic Services
Address
GATaylor@pkc.gov.uk
.
Max No of Representatives:
5
Representation(s) Compulsory Y/N:
Y
Representation Length (Term of Office):
60 Months
There are Currently 1/5 appointments vacant
FullnameFromDateToDateDetails
1
Page size:
 4 items in 1 pages
Councillor John Duff 25/09/2019 00:00:0001/01/0001 00:00:00 
Councillor Murray Lyle 07/03/2018 00:00:0001/01/0001 00:00:00 
Councillor Peter Barrett 17/05/2017 00:00:0001/01/0001 00:00:00 
Councillor Sheila McCole 17/05/2017 00:00:0001/01/0001 00:00:00